-10% s kódom VYSVEDCENIE - neplatí na značky B-box, Grapat, Mámy v rejži a akčný tovar

Crea Lign - Prevliekacie obrázky Lesné zvieratká 3+

18,08 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Crea Lign

Vytvor si rozkošné lesné zvieratko!
Kreatívna súprava pre deti Prevliekacie obrázky Lesné zvieratká od francúzskej značky Crea Lign z radu Jednoduché obrázky je vhodná už pre deti od 3 rokov. Obsahuje 5 podkladových obrázkov zvieratiek s dierkami na prevliekanie, ktoré si deti jednoducho dotvoria 80 cm dlhými, chlpatými povrázkami (3 červené, 3 svetlo hnedé, 4 tmavo hnedé). Balenie tiež obsahuje návod, hárok nálepiek na zafixovanie povrázkov, a skladací papierový stojan na vystavenie hotového umeleckého diela.

S Crea Lign sa deti učia nové umelecké techniky
Toto špeciálne umelecké prevliekanie pre deti podporuje rozvoj jemnej motoriky, predstavivosti i kreativity. Produkt je vysoko kvalitný a bezpečný, rovnako ako všetky ostatné výrobky francúzskej značky Crea Lign. Jej cieľom je vyvíjať kreatívne potreby a hry, ktoré podporujú rozvoj detí a umožňujú každému z nich nájsť to, čo ho baví.

Kód produktu: CL201 EAN: 3760119714249 Doprava a platba

Parametre
Rozmery 25.00cm x 25.00cm x 4.00cm
Číslo položky CL201
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,