Crea Lign - 3D model Dino T-Rex 6+

Cena
16,54 € s DPH

Výrobca
Crea Lign

Kód produktu
CL192

Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks

Zostav si obrovského tyranosaura!
Jedinečná kreatívna súprava od francúzskej značky Crea Lign umožní deťom zostaviť si 50 cm dlhý model T-rexe! Deti si najskôr vylúpnu kusy modelu, zohýbajú ich a následne spoja priloženými kovovými skrutkami podľa návodu, a to úplne bez lepidla. Po dokončení si dinosaura vystavia ako dekoráciu alebo ho použijú ako kulisu na svoje hry.

S Crea Lign sa deti učia nové techniky
Stavaním 3D modelu dinosaura si deti rozvíja jemnú motoriku, logické myslenie aj priestorovú predstavivosť. Kreatívna súprava pre deti je kvalitná a bezpečná, ako všetky výrobky francúzskej značky Crea Lign. Jej cieľom je vyvíjať kreatívne potreby a hry, ktoré podporujú rozvoj detí a umožňujú každému z nich nájsť to, čo ho baví.

Parametre
Rozmery 26.50cm x 22.00cm x 3.00cm
Číslo položky CL192
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,