-10% s kódom VYSVEDCENIE - neplatí na značky B-box, Grapat, Mámy v rejži a akčný tovar

Connetix Tiles - Shape Expansion 36 dielov

-10%
Pôvodná cena 79 €. Ušetríte 10% (7,90 €) 71,10 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Connetix

Objavte nový svet tvarov, dizajnu a učenia s 36-dielnym rozširujúcim balíčkom Rainbow Shape Expansion Pack. Tento balíček v žiarivých dúhových farbách zavádza do vašej hry s Connetix veľké rovnostranné trojuholníky, pravouhlé trojuholníky, štvrťkruhy, päťuholníky, lichobežníky a kosoštvorce!

Rainbow Shape Expansion Pack je starostlivo navrhnutý tak, aby zapojil deti do kreatívnej hry. Je ideálny na rozšírenie matematického porozumenia a podnecovania predstavivosti.

Pomocou pravouhlých trojuholníkov vytvárajte rampy, raketové plutvy, podpery mostov a vysokých stavieb. Preskúmajte zlomky, vytvárajte zákruty na cestách, pizze a koláče. Vyskúšajte si navrhovanie a konštrukciu fascinujúcej kupule! Jediným limitom je vaša predstavivosť!

Dokonalý doplnok k rade Connetix. Viac

Kód produktu: CON-EU-36SE EAN: 850036293316 Doprava a platba

Obsah balenia
6 x päťuholníky – 1 od každej farby
6 x veľké pravé uhly – 1 od každej farby
6 x veľké rovnostranné trojuholníky – 1 od každej farby
6 x diamanty – 1 od každej farby
6 x lichobežník – 1 od každej farby
6 x štvrťkruh – 1 od každej farby

Parametre
Rozmery 30.2 × 16.2 × 8.3 cm
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky CON-EU-36SE
Hmotnosť 1,35 kg
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,

Alternatívne produkty38