Connetix Tiles - Rozšírenie tvarov pastel 48 dielov

Cena
90 € s DPH

Výrobca
Connetix

Kód produktu
CON-EU-P48SE

Nie je skladom Sledovat dostupnost

Rozšírte možnosti hry a učenia sa s týmto 48-dielnym rozširujúcim balíčkom pastelových tvarov. Táto sada obsahuje množstvo exkluzívnych tvarov magnetických dlaždíc, vrátane veľkých trojuholníkov, pravouhlých trojuholníkov, štvrťkruhov, päťuholníkov, lichobežníkov a kosoštvorcov.

Vďaka tomuto baleniu lepšie preskúmate zlomky, meranie, transformácie, 2D aj 3D návrhy. Vylepšuje dizajn a možnosti hrania s Connetix.

Premeňte štvrťkruhy na kľukaté cesty, hradné kupola alebo pizzu a koláč. Žasnite nad tým, ako sa veľké pravouhlé trojuholníky premenia na robustné raketové plutvy, rampy pre autá a zároveň pridajú ďalšiu podporu. Rozšírte povedomie o tvaroch tým, že spojíte lichobežníky a kosoštvorce dohromady, aby ste vytvorili veľký šesťuholník, alebo si užite navrhovanie radu kvetov a motýľov. Viac

Obsah balenia
8 x päťuholníkov – 1 z každej farby
8 x veľké pravé uhly – 1 z každej farby
8 x veľké rovnostranné trojuholníky – 1 z každej farby
8 x diamanty – 1 z každej farby
8 x lichobežníky – 1 z každej farby
8 x štvrťkruh – 1 z každej farby

Parametre
Rozmery 30.5 × 22 × 6.3 cm
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky CON-EU-P48SE
Hmotnosť 2,05 kg
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,