-10% s kódom VYSVEDCENIE - neplatí na značky B-box, Grapat, Mámy v rejži a akčný tovar

Connetix Tiles - Rainbow Obdĺžniky 18 dielov

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5
-10%
Pôvodná cena 75 €. Ušetríte 10% (7,50 €) 67,50 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Connetix

18dielny dúhový obdĺžnikový balíček, ktorý je k dispozícii v šiestich žiarivých dúhových farbách a s jedinečným dizajnom. Obsahuje tri veľkosti obdĺžnikov, ktoré podnietia predstavivosť a kreativitu!

Toto balenie je navrhnuté tak, aby malo rovnakú dĺžku ako dva, tri alebo štyri štandardné štvorce Connetix spojené dohromady. Poskytne tak vašim zostavám extra stabilitu a štruktúru, ktorú potrebujete na vytvorenie väčších a prepracovanejších návrhov.

Vďaka mnohým spojovacím bodom a silným magnetom bude toto balenie inšpirovať deti, aby využili svoju predstavivosť na vytvorenie zväčšovacích rámp, autodráh, dlhých ciest, farebných parkovísk, veží a domov. Tieto silné obdĺžniky sú tiež ideálne na podporu väčších stavieb, ako sú veľké rakety, hrady s balkónmi a zložitejšie výtvory! Viac

Kód produktu: CON-EU-18 EAN: 850036293286 Doprava a platba

obsah balenia
6 x krátky obdĺžnik (2 štandardné štvorce Connetix)
6 x stredný obdĺžnik (3 štandardné Connetix štvorce)
6 x dlhý obdĺžnik (4 štandardné Connetix štvorce)

Parametre
Rozmery 33.2 × 16.7 × 6.5 cm
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky CON-EU-18
Hmotnosť 1,95kg
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,

Alternatívne produkty38