Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

COBLO - Magnetické písmená VEĽKÉ - 60 dielov

30,10 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Coblo

Naučte sa hravo písmená a slová s magnetickými písmenami Coblo! S týmito farebnými magnetickými písmenami sa deti môžu zábavnou formou naučiť všetky písmená abecedy, skladať svoje mená, prvé slová a užiť si veľa zábavy. Aké slová už poznajú? Deti ich môžu vyhrať do nekonečna. Zoradiť písmená abecedy od A do Z, napísať vlastné meno, a pokiaľ sú o niečo staršie, magnetické písmená Coblo sa skvele hodia aj k hre scrabble.
Magnetické písmená majú veľkosť dielika Coblo a vďaka čiernej vrstve na spodnej strane (s magnetickými časticami) sa magnetické písmená ľahko nacvaknú. Vďaka farebnosti ako dielikov tak písmen je hra ešte zábavnejšia, kreatívnejšia, všestrannejšia a naučnejšia.

Poznámka: Magnetické písmená nie sú samé o sebe magnetické, takže na nalepenie písmen napríklad na bielu tabuľu alebo chladničku potrebujete dieliky Coblo.

COBLO - Magnetické písmená VEĽKÉ - 60 dielov

Balenie obsahuje 60 kariet s písmenami od a do z.

Vlastnosti

Magnetické písmená - písmená majú na spodnej strane čiernu magnetickú vrstvu, takže sú magnetické, majú veľkosť štvorcových dielikov Coblo 7,5 cm x 7,5 cm, takže presne pasujú.
Magnetické písmenká sú vhodné pre deti od veku 3 rokov, rastú s deťmi, napríklad malé deti začnú s triedením písmen alebo pokladaním mien a staršie deti sa s ním budú hrať scrabble.
Vzdelávacia hračka - magnetické písmená umožňujú používať Coblo vzdelávacím spôsobom, aby sa deti učili hrou.
Bezpečnosť predovšetkým - všetky výrobky Coblo sú vyrobené z bezpečného, certifikovaného materiálu a nezávisle testované medzinárodnou organizáciou SGS.
Označenie CE - všetky výrobky Coblo spĺňajú prísne celosvetové bezpečnostné požiadavky a obsahujú označenie CE.
Hračky STEM / STEAM - s výrobkami Coblo sa deti hravou formou zoznamujú so vzdelávacími témami.

Stavebnica Coblo sa často používa v Montessori vzdelávaní, pretože stimuluje deti k samostatnému učeniu a skúšaniu nových vecí. Patrí medzi ne učenie sa triedenia farieb, ale aj poznávanie písmen, počítanie atď. Vďaka drobnej veľkosti kociek a úchopu, ktorý vytvára hviezdička na kocke, je navyše Coblo veľmi vhodné pre rozvoj motoriky hravou formou.

Kód produktu: D-COBLOTOP-CL EAN: 8720938018077 Doprava a platba

Parametre
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky D-COBLOTOP-CL
Hmotnosť 200 g
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,

Alternatívne produkty35