COBLO - Magnetické figúrky - 4ks

23,09 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Coblo

Doplňte výtvory stavieb a iných modelov z magnetickej stavebnice o figúrky COBLO a dajte tak deťom ďalšiu možnosť hry a fantázie! Deti sa tak môžu spoločne podieľať na vytváraní rôznych scenárov, riešiť problémy a komunikovať s ostatnými.
Figúrky majú na nožičkách magnety, sú teda všeobecne kompatibilné s magnetickými stavebnicami. Viac

Kód produktu: D-COBLO4 EAN: 8720299411371 Doprava a platba

S magnetickými figúrkami sa môžu deti hrať a vytvárať rôzne scény, príbehy alebo postavy. Pri používaní figúrok môžu deti rozvíjať svoje jazykové zručnosti tým, že popisujú svoje činnosti, popisujú postavy alebo sa podieľajú na rozhovoroch.

Magnetické figúrky sa skvele dopĺňajú so stavebnicami Coblo, Connetix, Magna Tiles a MiDeer a majú široké využitie vo vzdelávacích prostrediach, ako sú školy a škôlky, a aj ako hračky doma.

Balenie obsahuje 4 magnetické minifigúrky, ktoré je možné kombinovať s ostatnými sadami Coblo. Mini figúrky obsahujú magnety v nožičkách, takže ich deti môžu samy ľahko nacvaknúť na magnetické stavebnice.

Všetky výrobky značky Coblo sú vyrobené z bezpečného, ​​certifikovaného plastu a nesú označenie CE.

Stavebnica je kompatibilná so stavebnicami značiek MagnaTiles, Connetix a MiDeer.

Stavebnica Coblo sa často používa v Montessori vzdelávaní, pretože stimuluje deti k samostatnému učeniu a skúšaniu nových vecí. Patrí medzi ne učenie sa triedenia farieb, ale aj poznávanie písmen, počítanie atď. Vďaka drobnej veľkosti kociek a úchopu, ktorý vytvára hviezdička na kocke, je navyše Coblo veľmi vhodné pre rozvoj motoriky hravou formou.

Parametre
Rozmery 23 x 8 x 2 cm
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky D-COBLO4
Hmotnosť 200 g
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,

Alternatívne produkty35