Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

COBLO - Magnetické čísla - 60 dielov

30,18 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Coblo

Hravé učenie matematiky s magnetickými číslami Coblo! Deti sa zábavnou formou naučia čísla 0-9, budú počítať, radiť čísla, hľadať správny počet bodiek k číslu alebo si trénovať pamäť... Ale užijú si pri tom aj veľa zábavy!

Magnetické karty čísla majú veľkosť dielika Coblo a vďaka čiernej vrstve na spodnej strane (s magnetickými časticami) sa magnetické čísla ľahko nacvaknú. Vďaka farebnosti ako dielikov tak čísel je hra ešte zábavnejšia, kreatívnejšia, všestrannejšia a naučnejšia.

Poznámka: Magnetické karty čísla nie sú samé o sebe magnetické, takže na nalepenie písmen napríklad na bielu tabuľu alebo chladničku potrebujete dieliky Coblo.

COBLO - Magnetické čísla - 60 dielov

Balenie obsahuje 30 kariet s číslami 0-9 v číselnom poradí, 10 kariet s číslami 0-9 zobrazenými bodkami a 20 kariet s matematickými znamienkami.

Vlastnosti

Magnetické čísla - karty majú na spodnej strane čiernu magnetickú vrstvu, takže sú magnetické, majú veľkosť štvorcových dielikov Coblo 7,5 cm x 7,5 cm, takže presne pasujú.
Magnetické čísla sú vhodné pre deti od veku 3 rokov, rastú s deťmi, napríklad malé deti začnú s radením čísel a staršie deti môžu počítať.
Vzdelávacia hračka - magnetické čísla umožňujú používať Coblo vzdelávacím spôsobom, aby sa deti učili hrou.
Bezpečnosť predovšetkým - všetky výrobky Coblo sú vyrobené z bezpečného, certifikovaného materiálu a nezávisle testované medzinárodnou organizáciou SGS.
Označenie CE - všetky výrobky Coblo spĺňajú prísne celosvetové bezpečnostné požiadavky a obsahujú označenie CE.
Hračky STEM / STEAM - s výrobkami Coblo sa deti hravou formou zoznamujú so vzdelávacími témami.

Stavebnica Coblo sa často používa v Montessori vzdelávaní, pretože stimuluje deti k samostatnému učeniu a skúšaniu nových vecí. Patrí medzi ne učenie sa triedenia farieb, ale aj poznávanie písmen, počítanie atď. Vďaka drobnej veľkosti kociek a úchopu, ktorý vytvára hviezdička na kocke, je navyše Coblo veľmi vhodné pre rozvoj motoriky hravou formou.

Kód produktu: COBLO-N EAN: 8720938018053 Doprava a platba

Parametre
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky COBLO-N
Hmotnosť 200 g
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,

Alternatívne produkty35