Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

COBLO - Magnetické cesty - 50 dielov

30,18 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Coblo

S týmito magnetickými kartami ciest je hra s magnetickou stavebnicou ešte zábavnejšia a všestrannejšia! Sadu Coblo sa môže premeniť na mesto s cestami medzi domčekmi, no nie je to skvelé? Rovnako ako dieliky puzzle deti spájajú dieliky Coblo s rôznymi časťami dráhy (križovatky, kruhové objazdy, zákruty, rýchlostné prahy,...) dohromady a vytvárajú tak zakaždým novú trasu, ktorou môžu so svojimi autíčkami prejsť. Vďaka týmto doplnkom je svet detskej fantázie ešte krajší a väčší! Viac

Kód produktu: COBLO-R EAN: 8720938018060 Doprava a platba

S týmito magnetickými kartami ciest je hra s magnetickou stavebnicou ešte zábavnejšia a všestrannejšia! Sadu Coblo sa môže premeniť na mesto s cestami medzi domčekmi, no nie je to skvelé? Rovnako ako dieliky puzzle deti spájajú dieliky Coblo s rôznymi časťami dráhy (križovatky, kruhové objazdy, zákruty, rýchlostné prahy,...) dohromady a vytvárajú tak zakaždým novú trasu, ktorou môžu so svojimi autíčkami prejsť. Môžete dieliky tiež využiť na vysvetlenie základných pravidiel cestnej premávky.

Magnetické cesty majú veľkosť dielika Coblo a vďaka čiernej vrstve na spodnej strane (s magnetickými časticami) sa magnetické cesty ľahko nacvaknú.

Poznámka: Magnetické karty ciest nie sú samy o sebe magnetické, takže na nalepenie ciest napríklad na bielu tabuľu alebo chladničku potrebujete dieliky Coblo.

COBLO - Magnetické cesty - 50 dielov

Balenie obsahuje:

  • 50 kariet: 8 rovných ciest, 12 ciest v ohybe, 8 križovatiek, 4 kruhové objazdy, 6 T-križovatiek, 5 prahov, 5 prechodov, 2 parkovacie miesta

Vlastnosti:

  • Magnetické cesty - karty majú na spodnej strane čiernu magnetickú vrstvu, takže sú magnetické, majú veľkosť štvorcových dielikov Coblo 7,5 cm x 7,5 cm, takže presne pasujú.
  • Magnetické cesty sú vhodné pre deti od veku 3 rokov.
  • Bezpečnosť predovšetkým - všetky výrobky Coblo sú vyrobené z bezpečného, ​​certifikovaného materiálu a nezávisle testované medzinárodnou organizáciou SGS.
  • Označenie CE - všetky výrobky Coblo spĺňajú prísne celosvetové bezpečnostné požiadavky a obsahujú označenie CE.
  • Hračky STEM / STEAM - s výrobkami Coblo sa deti hravou formou zoznamujú so vzdelávacími témami.

Stavebnica Coblo sa často používa v Montessori vzdelávaní, pretože stimuluje deti k samostatnému učeniu a skúšaniu nových vecí. Patrí medzi ne učenie sa triedenia farieb, ale aj poznávanie písmen, počítanie atď. Vďaka drobnej veľkosti kociek a úchopu, ktorý vytvára hviezdička na kocke, je navyše Coblo veľmi vhodné pre rozvoj motoriky hravou formou.

Parametre
Rozmery 23 x 8 x 2 cm
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky COBLO-R
Hmotnosť 200 g
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,

Alternatívne produkty35