Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

COBLO - Magnetická stavebnica - ZLATÁ -20 dielov

50,17 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Coblo

Tieto zlaté stavebné kocky robia stavby Coblo naozaj výnimočnými a umožňujú deťom stavať ešte rozmanitejšie veci, napríklad hrad so zlatými vežami, zlatý darček, zlatú rybku a mnoho ďalšieho. Zakaždým postaví niečo iné, čo je na stavebnici Coblo tak zábavné. Magnetické hračky Coblo poskytujú hodiny veľmi všestrannej zábavy pri hraní.

Coblo je hra s otvoreným koncom, čo znamená, že neexistujú žiadne vopred dané pravidlá hry. Deti sa samy rozhodujú, čo budú stavať. To pomáha prejaviť detskú kreativitu a predstavivosť, čo je dobré pre ich rozvoj. Zakaždým samy vymyslia niečo iné. Hrady, zvieratá, rakety, dopravné prostriedky a mnoho ďalšieho. Nič nie je príliš bláznivé! Tým prekvapujú nielen ostatných, ale aj samých seba. Vzniká tak hrdosť a ďalšia zábava. A čím je dieťa staršie, tým sú výtvory bohatšie. Od 2D po 3D a od plochých tvarov po vysoké veže – Coblo rastie s každou fázou detského vývoja. Deti sa navyše budú pravidelne dvakrát smiať, keď sa im podarí prevrátiť inú stavbu.

VZDELÁVACIA HRAČKA
Okrem skvelej zábavy je Coblo aj vzdelávacou hračkou. Vďaka otvorenému charakteru, ktorý podnecuje predstavivosť a kreativitu, ale aj vďaka rôznym tvarom a farbám, ktoré majú doštičky, je zaistené, že magnetické doštičky je možné použiť pre mnoho rôznych vzdelávacích cieľov.

Hračka Coblo je hojne využívaná v Montessori pedagogike, pretože podnecuje deti, aby sa samy učili a skúšali nové veci. Predstavte si, že sa učia triediť farby, ale tiež poznávať písmená, počítať atď. Vďaka jemnej veľkosti dlaždíc a úchopu, ktorý vytvára hviezdička na kameni, je navyše Coblo veľmi vhodné na rozvoj motoriky. Deti sa tak rozvíjajú hravou formou.

Kód produktu: COBLO-Z EAN: 8720938018107 Doprava a platba

Parametre
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky COBLO-Z
Hmotnosť 200 g
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,

Alternatívne produkty35