COBLO - Magnetická stavebnica - guličková dráha - 100 dielov - Pastel

110,39 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Coblo

Guľôčková dráha Coblo je nielen zábavná, ale taktiež podporuje rozvoj kľúčových zručností. Pri stavaní dráhy sa deti učia kreativite, logickému mysleniu, priestorovému vnímaniu a riešeniu problémov. Navyše môžu experimentovať s rôznymi konštrukciami a objavovať princípy fyziky.
Guľôčková dráha COBLO je ideálna vzdelávacia hračka do detských centier, herničiek, škôlok a škôl. Viac

Kód produktu: D-COBLO100-M/P EAN: 8720938018008 Doprava a platba

Magnetická stavebnica COBLO - guličková dráha prináša nekonečné možnosti tvorby a konštrukcie. Každý kus stavebnice je vyrobený s najvyššou precíznosťou a kvalitou, aby spĺňal najnáročnejšie očakávania.

Vďaka silným magnetom je stavebnica ľahko zostaviteľná a demontovateľná, čo umožňuje neustále vytváranie nových tvarov a modelov. To sa dá využiť nielen pri individuálnej zábave, ale aj ako nástroj pre vývoj kreativity a motorických zručností.

Guľôčková dráha je kompatibilná s ostatnými sadami Coblo, Connetix, Magna Tiles, MiDeer. Prepojením ďalších druhov stavebníc vzniká nekonečno možnosťou zábavy a kreativity.

Guľôčková dráha Coblo zaručuje nekonečnú zábavu pri stavaní a najmä zábavné vzrušenie, či gulička dosiahne cieľovú čiaru.

OBSAH BALENIA: COBLO - Magnetická stavebnica - guličková dráha - 100 dielov - Pastel

  • 56 magnetických dielov, 8 dlhých ohybov, 8 krátkych zákrut, 7 dlhých dráh, 7 krátkych dráh, 6 zdvíhacích dráh, 2 dráhy do kopca, 2 pasce, 6 farebných guličiek
  • Inšpiračná brožúra, ktorá hlavne v počiatkoch pomáha deťom získať inšpiráciu na vymýšľanie a stavanie
  • Plátené vrecúško pre praktické skladovanie stavebnice alebo prevoz k babičke a dedovi na prázdniny

Všetky výrobky značky Coblo sú vyrobené z bezpečného, ​​certifikovaného plastu a nesú označenie CE.

Okrem toho, že je guličková dráha Coblo skvelou zábavou, je aj vzdelávacou hračkou. Stavaním guličkových dráh sa deti učia o gravitácii a zrýchlení. Okrem toho deti rozvíjajú svoje motorické zručnosti vďaka jemnej veľkosti dielikov a úchopu, ktorý vytvárajú otvory a zakrivenie dielikov. Týmto spôsobom sa deti rozvíjajú hravou formou.

Parametre
Rozmery 43,5 x 33,5 x 9 cm
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky D-COBLO100-M/P
Hmotnosť 3,1 kg
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,

Alternatívne produkty35