COBLO - Magnetická stavebnica 100 dielov - Pastel

112,52 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Coblo

Coblo je jedinečná magnetická stavebnica pre všetky vekové kategórie. Dieliky sú navrhnuté tak, aby sa vzájomne priťahovali, čo umožnuje jednoduché zostavovanie alebo naopak rozkladanie. Ako deti, tak dospelí majú možnosť vytvárať rôzne konštrukcie a modely a rozvíjať tak svoju kreativitu a logické myslenie.
Súprava so 100 dielmi je určená pre deti, ktoré chcú zo stavebnice Coblo vyťažiť maximum a postaviť čo najviac veľkých stavieb. Krásne, jemné pastelové odtiene stavebnice poskytujú úplne iný vzhľad ako klasické farebné dieliky.
Stavebnica je kompatibilná so stavebnicami značiek MagnaTiles, Connetix a MiDeer. Viac

Kód produktu: D-COBLO100-P EAN: 8719327594377 Doprava a platba

Magnetická stavebnica COBLO má široké uplatnenie a možnosti:

  • Deti sa môžu vzdelávať v rámci fyziky či matematiky a učiť sa tak o megnetoch, sile príťažlivosti a rôznych geometrických tvaroch.
  • Stavebnica je skvelým nástrojom na vytváranie rôznych konceptov, čo pomáha nielen deťom rozvíjať kreativitu.
  • Pomáha zlepšovať jemnú motoriku, koordináciu a priestorovú orientáciu.
  • Pri práci so stavebnicou môžu deti spolupracovať v skupinách, zdieľať svoje nápady a pracovať na spoločnom projekte, čo podporuje rozvoj komunikácie, tolerancie a spolupráce.

Ponúknite deťom možnosť objavovať svet vedy a techniky prostredníctvom zábavy a hry!

OBSAH BALENIA: COBLO - Magnetická stavebnica 100 dielov - Pastel

Balenie obsahuje 100 magnetických stavebných dielov v pastelových farbách. Krásne, jemné odtiene, ktoré poskytujú úplne iný vzhľad ako klasické farebné dieliky. Táto sada je určená pre deti, ktoré chcú zo stavebnice Coblo vyťažiť maximum a postaviť čo najviac veľkých stavieb. Nechajte sa unášať fantáziou detí v pastelových farbách!

  • 60 štvorcov, 14 rovnostranných trojuholníkov, 12 rovnoramenných trojuholníkov, 4 okná, 6 pravouhlých trojuholníkov, 4 zubaté tvary, 
  • inspiračná brožúra, ktorá hlavne v začiatkoch pomáha deťom získať inšpiráciu na vymýšľanie a stavanie
  •  plátené vrecúško na praktické skladovanie stavebnice alebo prevoz k babičke a dedovi na prázdniny

Parametre
Rozmery 43,5 x 33,5 x 9 cm
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky D-COBLO100P
Hmotnosť 3,46 kg
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,

Alternatívne produkty36