Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

COBLO - Aktivitné kartičky

15,29 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Coblo

Spoločnosť Coblo spoločne s učiteľmi základných škôl vyvinula karty s úlohami, ktoré zábavnou a inšpiratívnou formou rozvíjajú deti v oblasti znalostí farieb, tvarov, čísel, písmen a ďalších. Magnetická stavebnica Coblo je hračka s otvoreným koncom, čo znamená, že neexistujú žiadne vopred dané pravidlá hry. Deti sa samy rozhodujú, čo budú stavať. To pomáha prejaviť detskú tvorivosť a fantáziu, zakaždým samy vymyslia niečo iné. Hrady, zvieratá, rakety, dopravné prostriedky a mnoho ďalšieho. Nič nie je príliš bláznivé! Tým prekvapujú nielen ostatných, ale aj samých seba.
Stavebnica je kompatibilná so stavebnicami značiek MagnaTiles, Connetix a MiDeer. Viac

Kód produktu: COBLO-A EAN: 8719327675434 Doprava a platba

Balenie obsahuje 14 kariet s celkom 74 vzdelávacími úlohami

Spoločnosť Coblo spoločne s učiteľmi základných škôl vyvinula karty s úlohami, ktoré zábavnou a inšpiratívnou formou rozvíjajú deti v oblasti znalostí farieb, tvarov, čísel, písmen a ďalších.

Magnetická stavebnica Coblo je hračka s otvoreným koncom, čo znamená, že neexistujú žiadne vopred dané pravidlá hry. Deti sa samy rozhodujú, čo budú stavať. To pomáha prejaviť detskú tvorivosť a fantáziu, zakaždým samy vymyslia niečo iné. Hrady, zvieratá, rakety, dopravné prostriedky a mnoho ďalšieho. Nič nie je príliš bláznivé! Tým prekvapujú nielen ostatných, ale aj samých seba. Vzniká tak hrdosť a ďalšia zábava. A čím je dieťa staršie, tým sú výtvory bohatšie. Od 2D po 3D a od plochých tvarov po vysoké veže – Coblo rastie s každou fázou detského vývoja. Navyše sa deti budú pravidelne smiať, keď sa im podarí stavbu prevrátiť (nebojte sa, diely sú odolné).

Všetky výrobky značky Coblo sú vyrobené z bezpečného, certifikovaného plastu a nesú označenie CE.

Stavebnica je kompatibilná so stavebnicami značiek MagnaTiles, Connetix a MiDeer.

Stavebnica Coblo sa často používa v Montessori vzdelávaní, pretože stimuluje deti k samostatnému učeniu a skúšaniu nových vecí. Patrí medzi ne učenie sa triedenia farieb, ale aj poznávanie písmen, počítanie atď. Vďaka drobnej veľkosti kociek a úchopu, ktorý vytvára hviezdička na kocke, je navyše Coblo veľmi vhodné pre rozvoj motoriky hravou formou.

Parametre
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky COBLO-A
Hmotnosť 200 g
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,

Alternatívne produkty35