Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Cleverclixx - Veľká závodná pastelová dráha 80 ks

149,70 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Cleverclixx

Nekonečné, bezhraničné potešenie z pretekov s týmto 80-dielnym pastelovým balením Race Track od Cleverclixx. S touto zábavnou pastelovou sadou bude vaše dieťa pracovať na stavaní tých najlepších pretekárskych tratí na rôznych úrovniach. Dopravné značky, samojazdiace auto a stĺpiky sú dodávané pre extra potešenie.

Cleverclixx rastie aj s vašimi deťmi. Od 3 rokov sa môžu začať učiť koncept 3D budovy. S pribúdajúcim vekom sa dajú robiť zložitejšie stavby a na základnej škole je to dokonca užitočná pomôcka na matematické cvičenia.

Dráhu môžete kombinovať s ďalšími magnetickými stavebnicami - napr. Connetix Tiles, Coblo, MiDeer, Learn & Grow, Magna Tiles, Magbrix a stavať tak mestá a vlastné svety. Autíčko jazdí iba po dráhe Cleverclixx.

Batéria pre autíčko nie je súčasťou balenia.
Vhodné od troch rokov.
Viac

Kód produktu: CC-3019 EAN: 6097349073011 Doprava a platba

OBSAH BALENIA


10 rámp

12 rohov

12 dopravných značiek

2 autá

10 štvorcov

22 pilierov

12 obdĺžnikov

Parametre
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky CC-3019
Hmotnosť 2,7 kg
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,

Alternatívne produkty37