Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Cleverclixx - Magnetická stavebnice - závodná dráha 65 ks

124,38 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Cleverclixx

Nekonečné závodné potešenie s týmto 65dielnym Cleverclixx Race Track Pack. S touto zábavnou sadou bude vaše dieťa pracovať na budovaní tých najlepších závodných tratí na rôznych úrovniach. Dopravné značky, samojazdiace auto a stĺpiky sú súčasťou sady.
Cleverclixx rastie aj s vašimi deťmi. Od 3 rokov sa môžu začať učiť koncept 3D budovy. S pribúdajúcim vekom je možné stavať zložitejšie stavby a na základnej škole je to dokonca užitočný nástroj pre matematické cvičenia.

Dráhu môžete kombinovať s ďalšími magnetickými stavebnicami - napr. Connetix Tiles, Coblo, MiDeer, Learn & Grow, Magna Tiles, Magbrix a stavať tak mestá a vlastné svety. Autíčko jazdí iba po dráhe Cleverclixx.

Batéria pre autíčko nie je súčasťou balenia.
Vhodné od troch rokov.
Viac

Kód produktu: CC-3011 EAN: 6096125953998 Doprava a platba

OBSAH BALENIA


8 rámp

6 rohov

10 dopravných značiek

1 modré alebo červené auto

8 malých štvorcov

20 pilierov

12 obdĺžnikov

Parametre
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky CC-3011
Hmotnosť 2,7 kg
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,

Alternatívne produkty37