-10% s kódom VYSVEDCENIE - neplatí na značky B-box, Grapat, Mámy v rejži a akčný tovar

Cleverclixx - guličková dráha 100 ks so svietiacimi guličkami

105,56 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Cleverclixx

Magnetická guličkodráha Cleverclixx prepája magnetickú stavebnicu a svetelné efekty. Cleverclixx guličková dráha totiž obsahuje špeciálne guličky, ktoré pri pohybe svietia. Ak sa gulička kotúľa po dráhe, svieti. Keď sa zastaví, svietiť prestanú.
Guličky sú na batérie. Batéria je súčasťou. Dá sa jednoducho vymeniť.

Kompatibilný s ďalšími značkami - Connetix Tiles, Magna Tiles, Coblo, MiDeer.

Magnetické konštrukcie patria do kategórie open-ended-play. Na týchto typoch hračiek je skvelé, že sú nesmierne univerzálne. Podporujú fantáziu a kreativitu Vašich detí.
Hranie s magnetickými dlaždicami Cleverclixx spoločne alebo samostatne stimuluje učenie STEAM a pomáha vášmu dieťaťu rozvíjať motorické zručnosti. Stále viac sa tiež používa v materských a základných školách.

Čo je STEAM a prečo je tak populárny? STEAM je skratka pre Science, Technology, Engineering, Arts & Mathematics. STEAM rozhodne nie je iba trendom, ale odráža dôležitú zmenu vo vzdelávaní. Cieľom je teda urobiť učenie praktickejšie. Deti tak môžu vyrastať so zručnosťami potrebnými na to, aby si našli dobrú prácu a neskôr pomohli zlepšiť spoločnosť.
Vhodné od troch rokov.

Kód produktu: CC-3003 EAN: 6096124770725 Doprava a platba

Parametre
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky CC-3003
Hmotnosť 2,66 kg
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,

Alternatívne produkty38