Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

BUKI Mikroskop 3D so 40 experimentmi

66,36 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
BUKI FRANCE

3D mikroskop BUKI MR500 sa vyznačuje svojou "stereo" konštrukciou. To znamená, že má 2 okuláre a oproti mikroskopom bežnej konštrukcie umožňuje pozorovať vzorky oboma očami, teda aj s prirodzenou schopnosťou vidieť priestorovo. Táto konštrukcia je výhodou pre menšie deti, ktoré ešte nevedia privierať jedno oko, ale hlavne ponúkajú veľmi kvalitný obraz pozorovaného objektu.
Ďalšou dôležitou súčasťou je kvalitná optika, LED osvetlenie a možnosť plynulého nastavenia. Zväčšenie 20x je optimálne pre pozorovanie objektov ako sú štruktúry listov a kvetov rastlín, štruktúry nerastov, povrchov rôznych materiálov alebo detaily tela hmyzu atď. Aj keď nejde o nijako vysokú hodnotu zväčšenia, tak je dostačujúce na pozorovanie drobných detailov, ktoré sú bežným okom prakticky nepostrehnuteľné .

Súčasťou sú aj 3 predpripravené hmyzie preparáty zaliate v kryštalicky čírom bloku (cvrček, škorpión, osa) a 3 vzorky nerastov, čo umožňuje pohodlné pozorovanie v 3D mikroskope zo všetkých strán.

Súprava obsahuje ďalšie potrebné príslušenstvo pre rôzne biologické pokusy a 40 popísaných experimentov.

Mikroskop je vhodný pre malých bádateľov a vedátorov.
Robustná plastová konštrukcia tela mikroskopu aj základne.

Obsah sady:
Mikroskop
2 okuláre 10×zoom (celkom 20x zväčšenie)
3 hmyzie preparáty zaliate v čírom bloku
3 vzorky nerastov
3 misky na vzorky
1 pinzeta
1 ihla
1 skalpel

Súčasťou je originálny obrázkový návod s kompletným slovenským prekladom

Vhodné pre deti od 8 rokov s dohľadom dospelej osoby. Nevhodné pre deti do 3 rokov, obsahuje malé dieliky a hrozí udusenie.

Kód produktu: MR500 EAN: 3700802102151 Doprava a platba

Parametre
Odporúčaný vek výrobcu od 5 let
Číslo položky MR500
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,