Binokulárny ďalekohľad Levenhuk LabZZ B2

Novinka
27,06 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Levenhuk

S binokulárnym ďalekohľadom Levenhuk LabZZ B2 sa každé dieťa bude cítiť ako skutočný bádateľ a prieskumník. Tieto kompaktné ďalekohľady sú navrhnuté špeciálne pre mladých pozorovateľov. Tvarom tela a veľkosťou je tento binokulárny ďalekohľad ideálny pre malé detské ruky, ale jeho optický výkon je porovnateľný s niektorými modelmi „pre dospelých“.

Trieder je vybavený modernými strešnými hranolmi a ponúka zväčšenie 6x. Priemer objektívov 21 mm umožňuje pri pozorovaní počas dňa jasné zobrazenie aj tých najmenších detailov na objektoch. Optické prvky zo skla zaisťujú ostrý a živý obraz. Antireflexná vrstva výrazne zvyšuje jas obrazu.

Zaostrovacie koliesko sa nachádza v strede ďalekohľadu, takže zaostrenie je možné ľahko upraviť pravou aj ľavou rukou. Telo je vyrobené z pogumovaného plastu, takže je ľahké a pritom pomerne odolné. Tieto binokulárne ďalekohľady sú vhodné pre deti od štyroch rokov veku.

Obsah súpravy:

Binokulárny ďalekohľad
Mäkké puzdro
Pútko na zápästie
Čistiaca utierka
Návod na použitie a záručný list

Kód produktu: 69715 EAN: 5905555000763 Doprava a platba

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,