Betexa Začíname vystrihovať – Hasiči

Cena
6,34 € s DPH

Výrobca

Kód produktu
62-326

Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks

Radi by ste podporili jemnú motoriku vášho dieťaťa? Chcete ho zoznámiť s bežnými kreatívnymi úkonmi, ako je vyfarbovanie, strihanie a lepenie? Potom siahnite po jednom zo zošitov "Začíname vystrihovať pre najmenších". Sú určené deťom od 3 rokov, ale zabavia kadejakého predškoláka. Ideálnou "pomôckou" do škôlok.

Viac

Princíp vystrihovačiek je jednoduchý.

V zošite je 8 stránok s motívmi hasičov. Do nich sa budú dolepovať obrysy. Na ďalších stranách sú zjednodušené obrysy (extra silné čiary, jednoduché tvary pre malé deti). Obrysy je potrebné vyfarbiť, vystrihnúť podľa hrubých čiar a potom dolepiť na správne miesta v zošite (na 1 z 8 obrázkov).

Vylepšenie vystrihovačiek:

Nechcete mať vystrihovačky Hasiči len na jedno použitie? Nechajte deti najprv vymaľovať obrysy. Následne zalaminujte strany s obrázkami a strany s obrysmi. Potom pomôžte deťom sa strihanie obrysov. Nasleduje už nekonečná hra, kedy dieťa hľadá správne miesto pre obrys (obdoba klasických vkladačiek).

Kto chce, môže prirobiť suché zipsy na dané miesta a obrysy tak nebudú po prirobení padať. Získate vlastný "quietbook" na tému Hasiči.

Parametre
Rozmery Velikost stránek: A4 (210 x 297 mm)
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky 62-326
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,