Banana Panda Make-a-Match Puzzle Fire Truck

Cena
24,62 € s DPH

Výrobca
Banana Panda

Kód produktu
5902983490449

Nie je skladom Sledovat dostupnost

Pripraviť, pozoooor, teraz!

Toto 23 dielne puzzle v sebe skrýva dva druhy zábavy. Deti najskôr zostavia veľké kusy, aby vytvorili takmer meter dlhé vozidlo a následne do neho umiestňujú rôzne predmety, vďaka ktorým si precvičujú tvary. Tým ale zábava nekončí. Okrúhle kusy je možné ľubovoľne zamieňať, takže je len na fantázii detí, kto bude riadiť.
Ilustrácia a formát produktu je prispôsobený malým detským ručičkám. Vďaka tejto hre sa deti naučia rozlišovať rôzne tvary, objavovať nové slová a rozvíjať svoju predstavivosť a jemnú motoriku. Viac

Jednotlivé dieliky puzzle sú vyrobené z vysoko kvalitného, silného kartónu. Sú teda ideálne pre malé ručičky. Puzzle je balené v krásnej praktickej krabičke s rukoväťou, čo z neho robí skvelý darček.

Parametre
Rozmery 33x19x7cm
Odporúčaný vek výrobcu 24M+
Číslo položky 5902983490449
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,