b.box TERMOSKA NA PITIE SO SLAMKOU 500 ML - BLUE BLAZE

31,72 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
b.box

Dvojplášťová termoska z nerezovej ocele udrží tekutiny studené až 15 hodín a teplé až 8 hodín. Silikónová slamka dovolí vypiť z termosky aj tú poslednú kvapku a viečko má držadlo pre ľahké nosenie alebo zavesenie na batoh, kočík a pod. Termoska sa po ľahkom stlačení "tlačítka" ľahko otvorí.Viečko termosky je vytvorené tak, aby voda z termosky samovoľne nevytekala. Avšak termoska nie je výrobcom deklarovaná ako netečúca. Slamka v termoske je rovná a kolmá ku dnu termosky.

vhodné pre deti od 12 mesiacov
izolačná dvojstenná nerezová oceľ
možné umývať v hornom koši umývačky
silikónová slamka
praktické držadlo
udrží tekutiny studené až 15 hodín a teplé až 8 hodín Viac

Kód produktu: 500148 EAN: 9353965007616 Doprava a platba

ateriál: fľaša termosky - nerezová oceľ; viečko a vonkajšie dno termosky - PP (polypropylén) a TPE (termoplastický elastomér); cumlík/slamka - silikón; slamka vo vnútri termosky - PP (polypropylén)

Rozmery: 23,6 x 7,8 x 8 cm

Objem: 500 ml

Váha: 322 g

Neobsahuje BPA, BPS, ftaláty ani PVC

Údržba: Produkty pred prvým aj každým použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte vo vode s prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Možno umývať v hornom koši umývačky.

UPOZORNENIE: Niektoré tekutiny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Do termosky nepatria z bezpečnostných dôvodov vriace/horúce a perlivé nápoje. Vždy skontrolujte teplotu nápoja pred podaním dieťaťu! Nepoužívajte slamky na džúsy s dužinou alebo na instantné dojčenské mlieka. Slamka nie je určená pre deti mladšie ako 6 mesiacov. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Nikdy nepoužívajte cumlík alebo slamku ako cumlík. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebovania nedávajte dieťaťu. Nenechávajte na priamom slnku alebo pri zdroji tepla. Nepatrí do mrazničky ani mikrovlnnej rúry.

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,