b.box SILIKÓNOVÁ VRECKO NA SENDVIČ - MODRÁ

9,77 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
b.box

Znížte svoju závislosť na jednorazových plastoch s opakovane použiteľným silikónovým vreckom na desiatu. Viac

Kód produktu: 401133 EAN: 9353965005612 Doprava a platba

Teraz si môžete zabaliť širšiu škálu zdravých desiat a obedov; od sendvičov a rožkov po sushi, mini pizze a ďalšie bez potreby jednorazovej priľnavej fólie, vrecúšok na zips alebo igelitových vrecúšok.

Bezpečné uloženie v chladničke a mrazničke. Pripravte si obedy vopred vo svojom silikónovom vrecku, potom ich v rušných ranách jednoducho zabaľte do svojho b.box desiatového boxu (úhľadne sa zmestí do priehradky na sendviče) a môžete ísť!

V škole môžu deti vrecko samostatne otvárať a zatvárať pomocou silikónového pútka.

Vhodné pre deti od 3 rokov

Údržba: Ľahko sa čistí. Jednoducho vrecko otočte naruby a opláchnite, alebo jednoducho položte hore dnom na hornú priehradku umývačky. Možno používať v mikrovlnnej rúre.

Materiál: Vyrobené z odolného potravinárskeho silikónu s dlhou životnosťou, bez škodlivých látok, ako je BPA.

Rozmery: 68 mm (h) x 122 mm (š) x 116 mm (v)

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,