b.box FĽAŠA NA PITIE SO SLAMKOU 450 ML - INDIGO/RUŽOVÁ

17,56 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
b.box

Bezchybná fľaštička vhodná do škôlky aj školy, na ihrisko alebo na výlety. Ergonomický tvar s trojuholníkovou základňou padne skvele do detských ručičiek. Silikónová slamka dovolí vypiť z fľaštičky aj tú poslednú kvapku. Viečko má držadlo pre ľahké nosenie alebo zavesenie na batoh, kočík a pod. Fľaštička sa veľmi ľahko otvára, stačí stlačiť silikónové tlačidlo.

Slamka fľaštičky je pevná, kolmá ku dnu fľaštičky. Pítko (horná časť slamky) je cca 5mm od konca opatrené "ventilkom", ktorý zabraňuje samovoľnému vytekaniu tekutiny. Pri pití je nutné slamku ľahko zovrieť medzi jazykom a poschodím alebo pery či zúbky.

Fľaštička je vhodná pre deti od veku 9 mesiacov, je určená na pitie vo zvislej polohe, dno dole. Viac

Kód produktu: 445 EAN: 9353965004455 Doprava a platba

Ergonomický tvar pre ľahký úchop
Uzatvárateľné viečko
Silikónová slamka
Možno umývať v hornom koši umývačky
Odnímateľný dolný kryt
 

Objem: 450ml

Materiál: Tritan

Neobsahuje BPA, BPS, ftaláty ani PVC

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,