b.box DESIANOVÝ BOX VEĽKÝ - RUŽOVÝ/ORANŽOVÝ

21,53 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
b.box

Lunchbox, do ktorého sa zmestí úplne všetko! Deti si počas dňa rady vyberajú z dobrôt, ktoré im pripravíte. Do tohto boxu im zabalíte nespočetné množstvo rôznych druhov desiat. Nájdete tu oddelenie pre pol krajce chleba alebo sendvič, pod pohyblivým viečkom je ukrytý chladivý vankúšik, ktorý udrží túto dobrotu dlhšie čerstvú. Pokiaľ pohyblivé viečko odstránite, máte razom dostatočne veľký priestor pre cestoviny alebo šalát. Úplne jedinečné spracovanie viečka krabičky s elastickým krúžkom umožní vložiť do krabičky celé jablko! Silikónové dvojité viečko potom umožní skladovať v menších oddeleniach ovocia alebo jogurt (nie tekutity). Niektoré vnútorné "prepážky" sú vyberateľné a nastaviteľné, takže si tento desiatový box prestavíte podľa svojich chutí a potrieb. Jednoduché otváranie umožní deťom samostatne sa obslúžiť.

Vhodné pre deti od 3 rokov.
Viac

Kód produktu: 651 EAN: 9353965006510 Doprava a platba

Údržba: umývať iba v ruke s prostriedkom na riad

Materiál: polypropylén a silikón

Vyrobené bez BPS, PVC, BPA a ftalátov

Rozmery: 235mm x 215mm x 65mm

Váha: 0.47 kg

Objem: 2 litre

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,