Artmagico akrylový popisovač - malujeme na kamínky (jemným hrot 1 mm) -12 ks

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(2)Počet hvězdiček je 5 z 5
11,70 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks

Táto sada akrylových popisovačov s tenkým vymeniteľným hrotom (1 mm) poteší profesionálov aj príležitostných maliarov. Súprava obsahuje 12 kusov popisovačov. Viac

Výrobca: ArtmagicoKód produktu: 55 EAN: 725765380036 Doprava a platba

Akrylové fixy sú vyrobené z kvalitného atramentu na vodnej báze s plynulým tokom farby. Sú rýchloschnúce, vodeodolné, UV-odolné, bez zápachu a toxických materiálov. Majú žiarivé farby s perfektnými krycími vlastnosťami. Sú použiteľné na všetkých typoch povrchov.

Hrot o dĺžke 1mm zvládne ako vyfarbovanie, tak aj tenšiu linku. Tento typ fixky odporúčame aj pre deti.

Pred prvým použitím treba akrylové fixy riadne pretrepať. Niekoľkokrát zatlačiť na hrot až sa uvoľní farba a následne môžete začať tvoriť. Skladovať fixky odporúčame v ľahu a po použití je nutné skontrolovať, že sú riadne uzavreté.

Do kategórie "na stiahnutie" pridávame video, kde fixy používame na maľovanie kamienkov.

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,