Albi Kvídovo rybolov

10 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Albi

Klasická magnetická hra s pútavými drevenými zvieratkami. Vylovte zvieratká pomocou magnetických prútov a potom opäť spustite späť do mora. Viac

Kód produktu: 96069 EAN: 8590228075741 Doprava a platba

Klasická magnetická hra s pútavými drevenými zvieratkami. Vylovte zvieratká pomocou magnetických prútov a potom ich opäť pustite späť do mora.

Precvičíte si trpezlivosť, jemnú motoriku aj jednoduché počítanie. Pre pokročilejších hráčov si Kvído pripravil aj ďalšie zaujímavé varianty hry.

Kvídovo rybárčenie obsahuje: 12 drevených rybičiek alebo iných vodných živočíchov s číslami od 1 do 6 v rôznych farbách, 2 drevené rybárske prúty s magnetom, 1 farebnú drevenú kocku s číslami a návod na rôzne varianty hry.

Parametre
Rozmery 16 x 16 x 6,2 cm
Číslo položky 96069
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,