-10% s kódom VYSVEDCENIE - neplatí na značky B-box, Grapat, Mámy v rejži a akčný tovar

Aladine Stampo MINOS Detské pečiatky Dopravné prostriedky

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(2)Počet hvězdiček je 5 z 5
13,51 € s DPH
Nie je skladom Sledovat dostupnost
Aladine

Tematická kreatívna súprava 28 ks gumových pečiatok na penovej hmote s motívmi dopravných prostriedkov a dopravného značenia a čierneho pečiatkovacieho vankúšika. Veľkosť pečiatok cca 0,5 - 8 cm Viac

Kód produktu: 55395 EAN: 3660016553951 Doprava a platba

Mnoho pečiatok, ktoré ponúkajú široké využitie pri výtvarných a vzdelávacích aktivitách. Vďaka inovatívnemu grafickému spracovaniu je možné jednotlivé motívy vzájomne kombinovať, vytvárať príbehy a tie potom zasadiť do určitého reálneho alebo vymysleného prostredia. Veľká výuková a tematická sada s veselými obrázkami sa okrem hry skvele hodí ako pomôcka pri výučbe dopravných značiek, dopravných prostriedkoch a rôznych situácií na ceste.

Sada obsahuje 28 pečiatok a čierny pečiatkovací vankúšik s vyprateľným, umývateľným a nezávadným atramentom.

Tipy na tvorenie

- Veľké obtlačky umožňujú ďalšiu prácu s vodovými farbami, pastelkami, fixkami či voskovkami. Obrázkové príbehy je možné ďalej dozdobiť trblietavými lepidlami, nálepkami, či výstrižkami z papiera alebo prírodninami a vytvoriť tak plastickú unikátnu koláž.

- Vytlačené motívy môžete ďalej vystrihovať a vyrobiť si napríklad bábky do bábkového divadla.

- Kombinujte rôzne motívy, nebojte sa kombinovať veľké pečiatky aj malé drevené tlačidlá! Vznikajú tak obrázky s perspektívou, plné drobných dejových detailov!

- Vďaka hlbokej štruktúre môžete pečiatky obtlačovať aj do modelíny, keramiky či samotvrdnúcej modelovacej hmoty.

- Pečiatky je možné použiť aj na textil (s textilnou farbou alebo pečiatkovým vankúšikom na textil). Deti si tak môžu na biele tričko alebo na vankúšik natlačiť obrázok svoj obrázok.

Ako udržiavať pečiatky čisté?

Pečiatky v priebehu práce utierajte vlhkou handričkou a na záver dôkladne umyte vlažnou vodou pomocou kefky. Použitie na textil Pri aplikácii na textil farbu zafixujte dôkladným zažehlením po dobu 5 minút (v prípade hustých textilných farieb, reliéfnych pást a kontúr cez papier na pečenie). Prať odporúčame po rube maximálne na 40 ˚C. Dlhšiu životnosť u maľovaného textilu dosiahnete ručným praním a používaním šetrných pracích gélov.

Parametre
Rozmery velikost razítek 0,5 - 8 cm
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky 55395
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,