Aladine Stampo MINOS Detská pečiatka Jednorožci

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5
13,31 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Aladine

Tematická kreatívna súprava 18 ks gumových pečiatok na penovej hmote s motívom jednorožcov a čierneho pečiatkovacieho vankúšika. Veľkosť pečiatok 0,7 - 8,5 cm. Viac

Kód produktu: 85145 EAN: 3660016851453 Doprava a platba

Mnoho pečiatok, ktoré ponúkajú široké využitie pri výtvarných a vzdelávacích aktivitách. Vďaka inovatívnemu grafickému spracovaniu je možné jednotlivé motívy vzájomne kombinovať, vytvárať príbehy a tie potom zasadiť do určitého reálneho alebo vymysleného prostredia. Súprava obsahuje 18 pečiatok a čierny pečiatkovací vankúšik s vyprateľným, umývateľným a nezávadným atramentom.

Tipy na tvorenie

- Veľké obtlačky umožňujú ďalšiu prácu s vodovými farbami, pastelkami, fixkami či voskovkami. Obrázkové príbehy je možné ďalej dozdobiť trblietavými lepidlami, nálepkami, či výstrižkami z papiera alebo prírodninami a vytvoriť tak plastickú unikátnu koláž.

- Vytlačené motívy môžete ďalej vystrihovať a vyrobiť si napríklad bábky do bábkového divadla.

- Kombinujte rôzne motívy, nebojte sa kombinovať veľké pečiatky aj malé drevené tlačidlá! Vznikajú tak obrázky s perspektívou, plné drobných dejových detailov!

- Vďaka hlbokej štruktúre môžete pečiatky obtlačovať aj do modelíny, keramiky či samotvrdnúcej modelovacej hmoty.

- Pečiatky je možné použiť aj na textil (s textilnou farbou alebo pečiatkovým vankúšikom na textil). Deti si tak môžu na biele tričko alebo na vankúšik natlačiť obrázok svoj obrázok.

Ako udržiavať pečiatky čisté?

Pečiatky v priebehu práce utierajte vlhkou handričkou a na záver dôkladne umyte vlažnou vodou pomocou kefky.

Použitie na textil:

Pri aplikácii na textil farbu zafixujte dôkladným zažehlením po dobu 5 minút (v prípade hustých textilných farieb, reliéfnych pást a kontúr cez papier na pečenie). Prať odporúčame po rube maximálne na 40 ˚C. Dlhšiu životnosť u maľovaného textilu dosiahnete ručným praním a používaním šetrných pracích gélov

Parametre
Rozmery velikost razítek 0,6 - 7,5 cm
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky 85145
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,