Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Aladine Stampo MINOS Detská pečiatka Jarná lúka

12,44 € s DPH
Nie je skladom Sledovat dostupnost
Aladine

Súprava kvalitných gumových pečiatok na penovej hmote s kvetinovými motívmi. Sada obsahuje 37 pečiatok a čierny pečiatkovací vankúšik na papier, balené v okrúhlej plastovej krabičke. Viac

Kód produktu: 03753 EAN: 3660016037536 Doprava a platba

Pečiatky sú nepostrádateľným pomocníkom pre všetkých kreatívcov, ktorí sami nedokážu namaľovať či nakresliť vlastné obrázky. A kto kresliť dokáže, tak môže svoje motívy ešte skombinovať s odtlačkami pečiatok. Tlačte, vyfarbujte, dokresľujte, vrstvite... skrátka užite si tvorenie s pečiatkami naplno!

Sada originálnych gumových pečiatok s kvalitnou hlbokou textúrou as motívmi kvetov, včielok, lienky a vážky. Pečiatky skvele využijete pri výrobe drobností z papiera, pri zdobení textilu, tvorení s keramickou hlinou, tvorbe mixed media koláží alebo na dozdobenie Bullet Journal a pod.

V sade je 37 gumových pečiatok na penovej hmote a súčasťou balenia je aj čierny pečiatkovací vankúšik na papier.

Naše tipy kde a ako pečiatky využiť:

Papierové tvorenie – využijete pri tvorbe visačiek na darček či prianie, pri zdobení darčekových tašiek alebo fotoalbumov, pri výrobe vlastného baliaceho papiera či krabičky a pod.
Skvele sa obtlačkávajú do keramiky aj ostatných modelovacích hmôt či polymérov. Jednoducho tak s deťmi vyrobíte napríklad zápichy do kvetináčov alebo dekoračné závesy.
S použitím textilnej farby môžete nazdobiť látky z prírodných vlákien (bavlna, ľan, hodváb) a vyrobiť si tak originálne tričko alebo napríklad nákupnú tašku.
Na dozdobenie najrôznejších povrchov pomocou akrylových farieb – na drevo, kartón, kov, sklo, kameň atď.


Po každom použití je nutné pečiatku očistiť. Osvedčili sa nám vlhčené obrúsky, do ktorých pečiatku utierame ihneď po použití. V priebehu práce tiež môžeme pečiatky odkladať do nádobky s vodou a na záver ich potom starostlivo očistiť kefkou.

Parametre
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky 03753
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,